Reference


Chcete-li v životě udělat zásadní krok, je důležité, kromě jiného, najít si profesionála, který vám bude nápomocen. To bylo v mém případě, kdy jsem se rozhodla prodat byt a odejít žít na venkov. Měla jsem štěstí. Realitní makléřku Ing. Hanu Pospišilíkovou znám spoustu let z naší krásné spolupráce při realizaci folklorních akcí v Prostějově, jako člověka, který věci dělá nejen profesionálně, ale také srdcem. Rozhodla jsem se proto využít její profese při prodeji mého bytu. Nemohla jsem učinit lépe. Paní Hana Pospišilíková je skutečný profesionál. Má znalosti z realitního trhu, zkušenosti a zejména nepředstíraný zájem o své klienty. Její jednání, empatie, rady a perfekcionalismus při všech úkonech prodeje, byly bez nadsázky naprosto skvělé. Byt byl prodán k mé velké spokojenosti. Ing. Pospišilíkovou chci všem jen a jen doporučit.

Alice Gregušová

S makléřskými službami paní Hany Pospíšilíkové jsme byli naprosto spokojení. Spolupráce s paní Pospíšilíkovou pro nás znamenala rychlý a bezstarostný prodej nemovitosti, komunikace probíhala bezproblémově a její služby bychom rozhodně doporučili i ostatním.

Jana a Michal Pavelovi

Paní Hanu Pospíšilíkovou znám již od svého mládí. Po letech jsem tedy "oprášila" starou známost a obrátila se na ni, zda by mi nepomohla s pronájmem nemovitosti. Vyšla mi ochotně vstříc, se vším mě dopodrobna seznámila, upozornila mě na případná úskalí. Pravidelně mě o všem informovala a vše potřebné se mnou konzultovala. Pronájem běží. Je to člověk na pravém místě, odborník na slovo vzatý. Patří jí za to můj velký dík.

Ing. Jaroslava Moskalová

Paní Pospíšilíkovou jsem poprvé oslovila před několika lety kvůli prodeji svého bytu a musím říct, že jsem udělala velmi dobře. Okamžitě si mě získala svým profesionálním, čestným a zodpovědným přístupem, což se dnes už málokdy v této oblasti vidí. Kupce na byt našla do týdne, navíc za mě vyřídila veškerou administrativu. Současně poskytla kompletní servis i kupujícímu. Po této skvělé zkušenosti jsem ji opět oslovila, když jsem byla v nepříjemné situaci ohledně řešení hypotéky. Nejen, že mi pomohla se v situaci zorientovat, ale opět mi poskytla kompletní servis a postarala se o veškeré náležitosti. Už bych s jiným makléřem nespolupracovala.

Mgr. Pavla Vašková

Děkujeme tímto mnohokrát za obětavý, seriózní a profesionální přístup v průběhu realizace koupě nemovitosti. Byli jsem s Vašimi službami velmi spokojeni, vše proběhlo hladce a vždy klaplo na minutku či den přesně. Do další činnosti Vám přejeme mnoho dalších stejně spokojených klientů jako jsme byli my.

Eva a Pavel Novotní

Vše proběhlo dle domluvy při podpisu rezervační smlouvy, žádné komplikace, v případě potřeby možnost kdykoliv napsat či zavolat a doptat se na potřebné. Pravidelná komunikace ohledně probíhajících věcí.

Ing. Anna Drábková

Již několikrát mi Ing. Hana Pospišilíková zprostředkovala pronájem garsoniéry a vždy vše proběhlo hladce a v pořádku a v krátkém časovém intervalu. Nastal-li problém během doby pronájmu, byl okamžitě řešen s její pomocí. Při prodeji nemovitosti odvedla paní Hana Pospišilíková nadstandartní kus práce. Na základě těchto získaných zkušeností ji mohu vřele doporučit pro její odborný přehled, profesionální úroveň, spolehlivé a rychlé jednání, příjemnou komunikaci a empatický přístup.

Ing. Milena Linhartová

Paní Pospíšilíková je spolehlivá, ochotná, rychlá, má dobré vystupování. Zajistila veškerý právní servis včetně převodu měřičů z prodávajícího na kupující, což nebývá až tak obvyklé. Upozornila nás také na povinnost udělat změnu v daňovém přiznání týkající se změny daně z nemovitostí.

Zdeňka Pluháčková

S paní Pospíšilíkovou jsem se poprvé setkal díky spolupráci při koupi bytu. Když jsem ten samý byt chtěl po letech prodat, bylo jasné, že rád využiji jejích služeb. Díky pečlivosti, pracovnímu nasazení a ochotě se byt prodal v rekordním čase. Práce ji neskutečně naplňuje a to se promítá i do kvality. Klient má minimální starosti a zároveň jistotu, že vše proběhne tak, jak má. Oceňuji, že i po prodeji bytu mě paní Pospíšilíková stále informovala o průběhu přepisu a pohlídala mé povinnosti. Za vše ji patří velké díky.

Ondřej Krátký

Prodej nemovitosti jsem realizovala poprvé, proto jsem se na doporučení a s důvěrou obrátila na paní Hanu Pospíšilíkovou. Byla jsem velmi mile překvapená, jak hladce prodej probíhal. Vše měla perfektně připraveno, měla profesionální přístup. Veškeré úkony šly podle plánu a vzhledem k použitým moderním technologiím jako je 3D scan, kde si kupující udělá reálnější představu o dané nemovitosti, a dále díky krásným fotkám, byl byt prodaný prakticky hned. Byla jsem velice spokojená a doporučuji i ostatním, pokud chcete mít rychlý a téměř bezstarostný prodej nemovitosti.

Ing. Veronika Ponížilová

Paní Hana Pospíšilíková je jedním z nejpečlivějších a nejsvědomitějších lidí, které z celého pracovního života znám. Když připočtu diskrétnost a maximální osobní nasazení, byla jasnou volbou pro správu, pronájmy i prodej mých nemovitostí. Jedná rychle a efektivně, je maximálně komunikativní a má obrovské obchodní zkušenosti i cit na lidskou povahu - s jejími návrhy už stačí jen souhlasit. Vždy se mi to vrátilo v nejlepším a doporučuji tuto skutečně profesionální realitní makléřku i vám.

Honza Žůrek

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

Jak se nespálit při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů