Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Zemědělská usedlost Smržice - PRODÁNO

 

 

Přemýšleli jste někdy o tom, že potřebujete změnit životní styl? Že změníte práci, opustíte ruch města a odstěhujete se na samotu? Nebo třeba jen na venkov... budete chovat slepice, králíky... nebo koně. A taky pěstovat zeleninu

 

Popis nemovitosti

Zemědělská stavení na Hané odrážela úrodnost kraje a bohatství lidí zde žijících. Dokonale provedené stavby hospodářského příslušenství nám poskytují obrázek toho, jak se tu asi žilo v dobách minulých. V této usedlosti bylo ustájeno až 70 kusů dobytka. Stoletý dům, který v posledních letech výrazně ztrácel svůj lesk, snad brzy čekají lepší časy. Nový majitel se nebude nudit, neboť všechno zde je zkrátka obrovské. 

Technicky:

Nemovitost potřebuje rekonstrukci, hodně lidí na práci, hodně elánu a hodně síly. Je to místo, které Vás doslova pohltí a Vy hned začnete plánovat budoucí využití toho všeho.

Pokud Vás nabídka zaujala, přijďte se podívat, nasát atmosféru hospodaření, třeba se trochu zasnít a učnit rozhodnutí...

 

Hana Pospíšilíková

Jsem realitní makléřka specializující se na Prostějov a okolí. Jako prostějovský rodák mám výbornou znalost trhu s nemovitostmi v regionu se spoustou lokálních kontaktů. Prodeji nemovitostí se věnuji již několik let a za tu dobu jsem pomohla mnoha klientům splnit si svůj sen o bydlení. Točím videoprohlídky, pracuji na sociálních sítích, vytvářím stránky nemovitostí.. vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Stáhněte si také zdarma e-book Jak se nespálit při prodeji nemovitosti, který jsem pro vás na základě stovek zkušeností s úspěšným prodejem připravila.


Hana Pospíšilíková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF