Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemky Ochoz u Konice

Sníte o stavbě rodinného domu a hledáte to správné místo? Jenže najít ideální pozemek není tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát.

 

Pokud neznáte Ochoz u Konice, tak vás jistě mile překvapí - čisté životní prostředí, malebné okolí, klid, příroda, příjemná atmosféra...

Popis nemovitosti

 

Prodej pozemku v obci Ochoz u Konice o velikosti 1.235 m2. Územním plánem určeno pro výstavbu rodinných domů s parametry: maximálně dvě nadzemní podlaží, koeficient zastavěné plochy 40 %.

Mírně svažitý pozemky s orientací na severovýchod

Kanalizace: ano

Vodovod: ano

Plynovod: ano

Elektřina: ano

Optický kabel: ano

Veškeré sítě k dispozici na ulici, nutné zbudovat přípojky. 

 

KUPNÍ CENA

1.550.000,- Kč

Videoprohlídka

Několik slov o obci

První písemná zmínka o obci pochází z roku 1351. Roku 1374 koupil obec Ješek Kropáč z Holštejna. V 15. století se stávají majiteli Švábenští ze Švábenic. V obci stával v místě pozdějšího mlýna ženský klášter. 

Když hranice pozemku mohl úředník pohodlně obejít, nazýval se "ochozem".

Počet obyvatel 2022 - 195

Počet domů 2021 - 65

Nadmořská výška - 557 m. n. m.

Východně od obce, v údolí potoka Pilávka, vyvěrá ochozská kyselka.

 

 

Hana Pospíšilíková

Jsem realitní makléřka specializující se na Prostějov a okolí. Jako prostějovský rodák mám výbornou znalost trhu s nemovitostmi v regionu se spoustou lokálních kontaktů. Prodeji nemovitostí se věnuji již několik let a za tu dobu jsem pomohla mnoha klientům splnit si svůj sen o bydlení. Točím videoprohlídky, pracuji na sociálních sítích, vytvářím stránky nemovitostí.. vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Stáhněte si také zdarma e-book Jak se nespálit při prodeji nemovitosti, který jsem pro vás na základě stovek zkušeností s úspěšným prodejem připravila.


Hana Pospíšilíková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF