Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej RD, Pivín

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

 Nabízíme k prodeji řadový rohový dům v obci Pivín, 15 km jihovýchodně od Prostějova. Nemovitost byla ještě donedávna využívána jako zavedená hospoda. Rekonstrukcí lze přebudovat a kolaudovat na rodinný dům.

Zastavěná plocha: 128 m2

Užitná plocha: 93 m2

Budova je nepodsklepená, zděná ze smíšeného zdiva, v dobrém stavu, se základní údržbou.

Objekt má kompletní napojení sítí. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. 

Obdélníkový pozemek je rovinatý, orientace na jižní stranu do ulice. Na převážně zpevněném nádvoří se nachází soubor vedlejších staveb - přístřešek navazující na stavbu hlavní, solitérní přístřešek, pergola, kůlna a zděný sklep s pergolou.

 

KUPNÍ CENA 2.500.000,- Kč

Půdorys

hospoda

Hana Pospíšilíková

Jsem realitní makléřka specializující se na Prostějov a okolí. Jako prostějovský rodák mám výbornou znalost trhu s nemovitostmi v regionu se spoustou lokálních kontaktů. Prodeji nemovitostí se věnuji již několik let a za tu dobu jsem pomohla mnoha klientům splnit si svůj sen o bydlení. Točím videoprohlídky, pracuji na sociálních sítích, vytvářím stránky nemovitostí.. vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Stáhněte si také zdarma e-book Jak se nespálit při prodeji nemovitosti, který jsem pro vás na základě stovek zkušeností s úspěšným prodejem připravila.


Hana Pospíšilíková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF