Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej RD Dolany u Olomouce - PRODÁNO

 

Exkluzivní nabídka nemovitosti pro bydlení dvou generací nebo spojení bydlení s podnikáním.

Zahrada jako symbol rovnováhy a harmonie. Vše účelně uspořádané, doslova oáza klidu.

Přijďte se podívat na místo, které se může stát novým domovem pro vás a vaše děti.

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu, který má jedno číslo popisné, ve skutečnosti však jde o dvě nemovitosti:

Nemovitost 1

Původní jednopodlažní řadový dům se sedlovou střechou o dispozici 4 + 1. Podlahová plocha 180 m2. Nemovitost je svými majiteli velmi dobře udržovaná. I přes morální opotřebení je možné využívat k okamžitému bydlení. Rekonstrukcí získá majitel moderní a pohodlné bydlení. Orientace domu na jižní stranu do ulice.

Nemovitost 2

Nová bytová jednotka vznikla rekonstrukcí a přístavbou druhého nadzemního podlaží původního výměnku.  Podlahová plocha 130 m2. Orientace domu je na západní stranu do dvora a do zahrady.

Z ulice je možné vjet velkými vraty na dvorek a do garáže. Zde parkovací stání pro auta, dílna, technické místnosti, spousta úložného prostoru. Pro toho, kdo má radost z budování, je zde ještě rozsáhlá půda, kde může vzniknout další obytné poschodí.

Přilehlá zahrada je pečlivě udržovaná, nový majitel nalezne spoustu práce při pěstování čehokoliv na záhoncích i ve skleníku. Zahrada nabízí originální zákoutí pro odpočinek. Pohoda, ticho, klid, harmonie, zpěv ptáků - není snadné opustit takovou zahradu.

Nemovitost/nemovitosti jsou vhodné například pro dvougenerační bydlení nebo pro bydlení spojené s podnikáním. Nabízí se několik variant využití, které ocení až nový majitel. 

Výborná lokalita, poloha domu, jeho velikost a dispozice, zahrada... - toto by mohl být Váš vysněný domov. Nezbývá, než se přijít podívat a zamilovat se...

Hana Pospíšilíková

Jsem realitní makléřka specializující se na Prostějov a okolí. Jako prostějovský rodák mám výbornou znalost trhu s nemovitostmi v regionu se spoustou lokálních kontaktů. Prodeji nemovitostí se věnuji již několik let a za tu dobu jsem pomohla mnoha klientům splnit si svůj sen o bydlení. Točím videoprohlídky, pracuji na sociálních sítích, vytvářím stránky nemovitostí.. vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Stáhněte si také zdarma e-book Jak se nespálit při prodeji nemovitosti, který jsem pro vás na základě stovek zkušeností s úspěšným prodejem připravila.


Hana Pospíšilíková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF