Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 s terasou, 83 m2, Prostějov - PRODÁNO

 

 

Zde si kupujete domov.

 

Prostě krásný byt, který se povedl.

A na skvělém místě!

 

 

Popis nemovitosti

 

Přízemní byt o dispozici 3 + 1, s terasou. V roce 2020 prošel dům i byt kompletní rekonstrukcí

Kuchyňská linka včetně vestavných spotřebičů - indukční varná deska, horkovzdušná elektrická trouba, odsavač par, myčka na nádobí.

Nové rozvody plynu a elektřiny včetně vypínačů a zásuvek. V celém bytě vinylové podlahy, které jsou bezprahové mezi pokoji. Samozřejmostí jsou nové interiérové dveře, vestavěné skříně, plastová okna s trojskly a žaluziemi. Možnost připojení k internetu. 

Parkování na uzavřeném dvoře, venkovní světla s pohybovým čidlem, kamerový systém monitorující dvorní trakt. Prostorný sklep s uzamykatelnými kójemi, s dostatkem místa pro uložení věcí. 

Skvělá poloha - 5 minut chůze do centra města a současně 5 minut do přírody lesoparku Hloučela

 

Videoprohlídka

Půdorys

3-np_1pudorys_1-np0002  

Hana Pospíšilíková

Jsem realitní makléřka specializující se na Prostějov a okolí. Jako prostějovský rodák mám výbornou znalost trhu s nemovitostmi v regionu se spoustou lokálních kontaktů. Prodeji nemovitostí se věnuji již několik let a za tu dobu jsem pomohla mnoha klientům splnit si svůj sen o bydlení. Točím videoprohlídky, pracuji na sociálních sítích, vytvářím stránky nemovitostí.. vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Stáhněte si také zdarma e-book Jak se nespálit při prodeji nemovitosti, který jsem pro vás na základě stovek zkušeností s úspěšným prodejem připravila.


Hana Pospíšilíková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF