Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata Čeladná - PRODÁNO

 

 

Toužíte někdy utéct z ruchu města do oázy klidu? Zažít pocit splynutí s přírodou? Chata v Čeladné nabízí celoroční pohodlné bydlení a vy si ani nemusíte odepřít vymoženosti moderní doby.

Stačí jen přijít, nadchnout se chatou a jejím bezprostředním okolím a proměnit svůj sen ve skutečnost.

Popis nemovitosti

Chata leží v okrajové části obce, je snadno dostupná. Přístup k objektu je zajištěn od silnice po vlastním pozemku. Mírně svažitý pozemek je orientovaný na jižní stranu. Na pozemku je možné pohodlně zaparkovat.

Celkový stav nemovitosti: velmi dobrý stav s pravidelnou údržbou, po rekonstrukci

Materiál:                         zděná stavba

Umístění v obci:               okrajová část                   

Elektroinstalace:              380 V

Topení:                           kamna na tuhá paliva

Zdroj vody:                     ze studny

Kanalizace:                      ano

Sklep:                             ano

Terasa:                            ano

Plyn:                               plynová přípojka na pozemku 

 

V rámci rekonstrukce (2010) byla provedena přístavba, vznikla nová koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC a spíž. Šindel na střeše je se zárukou do roku 2045.  

Čerpadlo na vodu a elektrický bojler na ohřev vody jsou zánovní - z roku 2018. Obytné místnosti mají nová euro okna s dřevěnými okenicemi, malá okénka ve zděné přístavbě jsou plastová. Podlaha v domě je dřevěná.

Ve sklepě je další WC, snadno přístupné ze zahrady.

1. NP: kuchyň (29,15 m2), obývací pokoj (23,60 m2), pokoj 11,40 m2

2. NP: samostatné pokoje (21,50 m2, 10,20 m2, 4,73 m2, 10,60 m2, 4,14 m2) 

Zahrada se vzrostlými stromy o velikosti necelých 1.500 m2 nabízí spoustu zákoutí a rozličné využití. Terasa přístupná z obývacího pokoje a ze zahrady je dalším příjemným místem pro relax. Z terasy můžeme obdivovat Malou a Velkou Stolovou horu či Nořičí horu, ze zahrady je možné dohlédnout na pohoří Ondřejníku či vrchol Radhoště.

Chatu lze využít i k celoročnímu pobytu, samostatné neprůchozí pokoje nabízí komfort ubytování aktuálně pro jedenáct osob. 

 

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Zajímavosti, místopis

Čeladná se nachází v Moravskoslezských Beskydech. Je zde krásná, mnohde člověkem nedotčená příroda, nádherné údolí řeky Čeladenky, potoky a říčky s čistou průzračnou vodou, ve které se prohánějí hejna ryb. Z obce je nádherný výhled na kopec Ondřejník

Čeladná je rájem golfu, golfistů, dobrého jídla, pití a přívětivých lidí. Přijdou si zde na své i příznivci turistiky, kteří právě z Čeladné mohou přejít majestátní hory Beskyd.

Hana Pospíšilíková

Jsem realitní makléřka specializující se na Prostějov a okolí. Jako prostějovský rodák mám výbornou znalost trhu s nemovitostmi v regionu se spoustou lokálních kontaktů. Prodeji nemovitostí se věnuji již několik let a za tu dobu jsem pomohla mnoha klientům splnit si svůj sen o bydlení. Točím videoprohlídky, pracuji na sociálních sítích, vytvářím stránky nemovitostí.. vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Stáhněte si také zdarma e-book Jak se nespálit při prodeji nemovitosti, který jsem pro vás na základě stovek zkušeností s úspěšným prodejem připravila.


Hana Pospíšilíková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF